Relaties
Vraag rustig bij onderstaande bedrijven na of ze tevreden zijn met ons werk.

Alban Berg Ensemble, www.albanberg-ensemble.com

Alexandra Grafische Producties: www.alexandragp.nl

Amepa Catering, Esa de Vries, www.amepacatering.nl

Anne Strobos, Marketing specialiste: 06 18 05 37 95

Aurora Science Communications: www.aurora-science.com

Blanco, secretariële en administratieve ondersteuning, 06 55 72 78 63

Bluesphere, webdesign & applicaties. www.bluesphere.nl

Borduurmania, voor al uw persoonlijke en zakelijke borduurwensen, www.borduurmania.nl

Bo-Yee Bags & Dresses www.bo-yee.nl

Carry on Reïntegratie, Carolien Groenenboom, Ergotherapeute en Kinesiologie,
06 81 09 91 81

Channa Malkin, klassiek zangeres en zangdocent, http://channamalkin.weebly.com

Christel van Vliet, pedicure. 070 361 60 76

Clown, Thomas Scheuerman, 06 49 98 90 75 

Computer Service Zuid-Holland: www.computerservicezuidholland.nl

Daniël Malkin, vertaler Engels en tekstschrijver. 06 42 10 20 94

Dani van Oeffelen en Jonasdeponas: www.curlpower.nl

De Parketfabriek: www.deparketfabriek.nl

De Zoetermeerse Pieten: www.zoetermeersepieten.nl 

Eagle Eye Security, 06 43 75 02 95

Eagle Vision, speciaal fotograaf, Willem van der Heijden. 06 53 39 90 66

Easy-panel, www.easy-panel voor uw briefpapier etc.

Engels vertaalbureau Lianne Mellor: 06 30 14 69 46

Evol Label,  www.evollabel.com

Frank Brammeyer, www.fbvoorschoonmaakonderhoud.nl

Gastouderopvang Celine Brammeyer, Voorburg: 06 50 63 45 14

Gastouderopvang De Dagvlinder: 06 46 76 07 69

Glensy Klusbedrijf, sloopwerk en asbestverwijdering, 06 19 48 31 11

Guido de Bruijn, sportverslaggever en poker specialist, 06 12 94 36 50

Good Food Advice, diëtiste, www.goodfoodadvice.nl

Ingeborg Mooij, kleinkunstenares: www.borgmooij.nl

Instituut Positieve Psychologie t.theeboom@ivpp.nl

Jacqueline de Lang: www.jacqueline-groendecoratie.nl

J.C. Sound & Light: www.jcsl.nl

John Tillema, Industrial designer: www.johntillema.nl

Jonatech, ICT. Daniël van der Velde. 06 44 31 46 54

Kapsalon Roos Verschuren: 06 12 06 90 32

Klusbedrijf B. Doorenbosch: 06 31 32 41 93

Korufocus, praktijk voor bewustzijnscoching www.korufocus.nl

Kuiper Interieur: 06 13 53 99 77 kuiperinterieur@gmail.com

Liefhebber Trainingen: www.liefhebbertrainingen.com

Marcel van Bohemen Montage, onderhoud, herstel en bouwprojecten. 0655935086

Marcel van Wingerden, Zelfstandig handelsagent: 06 10 41 51 26

Maria Tellez Atelier, 06 24 57 60 45

Marieke Pijler, Hostess / Presentator, www.mariekepijler.com

Marlijn van der Hoeven, Beleid Organisatie & Projecten, marlijn@marlijnvanderhoeven.nl

Noem Event Support: www.noemeventsupport.nl

Petra Wagemaker, sportmassage. 06 22 22 26 14

PMB Freelance, Klassieke zanger, p.m.barkhudarov@gmail.com

Praktijk Klein voor kinesiologie www.praktijkklein.nl

QOQO Chinese Massage Rotterdam, www.qoqomassage.com

RAVADA House & Garden Comfort: 06 52 06 31 12

Remco Steenman Music Productions. 06 28 23 37 08

R.I.D.D. Zorg, Arti Polar. 06 36 30 10 03

Robert van Kooperen, www.woningencoach.nl

Roderick de Vries, Taalspecialist, info@roderickdevri.es

RodeZa Firefighting Support. www.rodezafs.nl

Rodulight, Calculaties voor belichting, rudulight@gmail.com

Selma Voetverzorging, 06 85 26 45 12

Sita van Rooden, kinderergotherapeute:  www.ergo4kids.nl

Studio Almer Dumont, Industrial Designer, 06 24 62 96 16

Studio Constança Saraiva, Beeldend kunstenaar, www.constancasaraiva.com

Studio Sander Lorier, Concept ontwerper en productie van keramiek en hout,
06 10 76 33 77

Style Parket DEN HAAG: www.styleparket.nl

SZ Communicatie: www.szcommunicatie.nl

The Blacklights drive-in disco: www.theblacklights.nl

The Galaxy  Drive in Show, Sem de Raad. 06 42 44 37 40

Tim Baars, stemacteur, www.timbaars.nl

Transport Fennes, 06 47 86 17 94

Tredia Groothandel in wol en garens. 071 576 17 33

Tweetonig, Industrial designers. www.tweetonig.nl

Vitale Functies Opleidingen: 06 18 83 52 93

Walvis Consulting Groep: www.walviscg.nl

Woolly webshop voor Caron Simply Soft, www.woolly.nl

Wrapped Around, draagdoeken en dragers www.wrappedaround.nl